Blogi

Filtreeri postitusi

Kiire peedihummus

Kodumaine toit on üle kõige ning ülimõnus, kuidas juba saavad mõned õnnelikud oma kasvuhoonest või aiast värskeid rediseid ja salatilehti. Üks hea võimalus kodumaiseid köögivilju rohkem tarbida on neid hummuse sisse segada. Kasutades näiteks meie peedijahu on see lihtsamast lihtsam ning hummusesse dippimiseks soovitame ka just neidsamu kodumaiseid rediseid!
Loe lisaks

Õrnroosad roosibeseed

Magustoidu jaoks jätkub kõhus alati ruumi ja seda eriti juhul, kui on tegemist õhkõrnade ning kaunilt roosade peedibeseedega, mis on kaetud kergelt roosise mascarponevahuga. Kuigi besee küpsemise-kuivamise ajaks on vaja pisut kannatust ei ole tegemist keerulise retseptiga ning kindlasti sobib see hästi ka emadepäeva hommikukohvi kõrvale.
Loe lisaks

30-minuti jõulupraad

Jõulud on rahu ja puhkamise aeg, aga kindlasti ei ole me ainukesed, kelles see hooaeg kohati pigem stressi tekitab. Kingituste otsimine, nende pakkimine, menüü paika panemine ning lõpuks ka valmis kokkamine. Oehhh - vabalt võib juhtuda, et perenaise närvid on jõululaupäevaks kohe täitsa läbi ja tahaks lihtsalt magama minna. Pakume omalt poolt välja ühe lihtsa pearoa, mis on olemuselt pidulik, aga mille valmimine võtab tõesliselt vähe aega.
Loe lisaks

Peedijahu jõudis pasta sisse!

Megatore, et meie peedijahu on juba esimesel paaril müüginädalal nii populaarseks osutunud, et laoriiulitel hetkel vaid paar purki välja saatmiseks alles. Õnneks varsti tuleb juurde! Vahva, et seda on lisaks lihtsalt smuutisse või jogurtisse segamise asemel juba ka mitmetes retseptides katsetatud. Täna jagamegi teiega üht ilusa punase makaronitoidu retsept, mille krooniks on just meie peedijahu.
Retsepti autoriks on Hea Toidu Kodu ja soovitame lugeda ka täispikka postitust, sest see on humoorikas tõestus sellest, kuidas ka kõige parematel kokkadel toidud vahel aia taha lähevad. 
Loe lisaks

Arhiiv