Kommenteeri

Naudime elu proovib kilgibatoone

Taas on aeg suunata pilk lähiminevikku meenutamaks, et alles selle aasta alguses ei olnud kilkide kasutamine inimeste toidulaual Eestis veel ametlikult lubatud. Nüüd juba pea pool aastat on ning saame uhkelt öelda, et meie kilgibatoonid ning kilgileivad on jõudnud pea kõigi suuremate kauplustekettide lettidele.
Aasta alguses käis meil külas saade Naudime Elu, kus rääkisime suuresti sellest, kuidas meie kilgibatoonid Amazonis esimesena müügile jõudsid ning täpselt sel hetkel jõudis Eesti turule ka meie Girl Power batoon.
Saates proovisid meie batoone Astrid Elken - noor aktiivne naine, kelle elustiili lahutamatuks osaks on tervislik toitumine, keskkonnateadlikkus ning reisimine. Girl Power batoonidega oli ta juba tuttav, aga saates proovis ta esimest korda ka kilke sisaldavaid superbatoone.
Samuti rääkis saates pea igapäevaselt trenni tegev noor ema Õnnely Kiin, kuidas tema batoone enda igapäevaelus kasutab ning kuidas need päeva lihtsamaks muudavad. 
Mõlemad kiitsid meie putukaid sisaldavad batoonid heaks ning õnneks leiab neid täna juba ka Kaubamaja, Rimi, Selveri, Prisma, Maxima ning paljude väiksemate poodide tervisetoidulettidelt. Head maitsmist!

Lisa kommentaar

Email again: