Kommenteeri

Kust Green Bite tooteid osta saab?

See on küsimus, millele me vastame peaaegu iga päev ja mõnikord lausa mitu korda päevas. Hea meelega vastame samale küsimusele ka edaspidi, aga paneme lisaks siia kirja ka täieliku ülevaate sellest, kus meie tooted müügil on, millised täpsemalt ning kust lettidest neid otsima peaks. Loomulikult võib juhtuda, et vahel saab mõni toode kuskilt otsa või tõstetakse poes miskit ringi, aga püüame ülevaate kogu aeg nii värske hoida, kui inimlikult suudame!

Et oma kodupoodi lihtne üles oleks leida, siis nimekiri on kaupluseketi alusel tähestikulises järjekorras.

Hansa Gurmee
Hansa Gurmee on väike armas gurmeepood Tabasalus, Klooga maantee 5A. Põhiliselt keskenduvad nad väga kvaliteetsete lihatoodete müümisele ja alati saab lisaks ostule kaasa ka head soovitused, kuidas midagi valmistada. Meie tooted leiad poe keskelt ilusa ümmarguse laua pealt ning saadaval on Kasulikud kilgileivad, Tšillid kilgileivad ning batoonidest Bug Challenge, Raw Power ning Girl Power. Lisaks ka kodumaine kuivatatud tšilli ning piparmünt.


Kaubamaja
Tallinna Kaubamaja toidumaailm on momendil küll remondis, küll aga leiab meie tooted Tartu Kaubamaja tervisetoodete riiulilt.
Saadaval on Kasulikud ning Tšillid kilgileivad ja Bug Challenge ning Raw Power batoonid.


Piprapood
Ülivahva väike pood Tallinna kesklinnas, kust on peaaegu võimatu ilma midagi ostmata väljuda. Ja miks peakski - kõik on megamaitsev! Meie valikust on esindatud nii batoonid, kilgileivad kui ka kilgisnäkid. 

Prisma
Prismadest oleme vähemalt mõne tootega esindatud kõigis poodides peale Vanalinna Prisma.
Kõikjal on saadaval Raw Power ning Girl Power batoonid ning EOSi proteiinikohv. Lisaks on Rocca al Mares, Mustamäel ning Lasnamäel saadaval ka Kasulikud kilgileivad.


Rimi
Ülemiste, Mustamäe, Nautica, Tartu Lõunakeskuse ning Pärnu Kaubamajaka Rimidest leiab meie Bug Challenge ning Raw Power batoonid „Free from“ lettidelt alates 2021. aasta juuli lõpust.


Selver
Järve, Pirita, Viimsi, T1 ning Peetri Selverites tasub silmad lahti hoida Gurmeetoodete lettide juures. Seal on batoonidest saadaval Bug Challenge, Raw Power ning Girl Power ning Kasulikud ja Tšillid kilgileivad.

Stockmann
Stockmannis on lisaks meie omatoodetele saadaval ka meie poolt maale toodavad EOS batoonid. Tervisetoodete riiulilt leiab batoonidest meie oma Girl Power, Raw Power ning Bug Challenge ning EOSi seemnete ja spirulinaga, puuviljade ja porgandiga datli ja kookosega toorbatoonid, tumeda šokolaadiga ning Vahemere maitsetega teraviljabatoonid ning tumeda šokolaadiga valgubatooni. Loomulikult on saadaval ka Kasulikud ja Tšillid kilgileivad.


Taluturg
Taluturu poed on Väike-Järvel, Tartus Kaubamajas ning Lõunakeskuses ning Pärnus. Kõikjal on saadaval Bug Challenge, Raw Power ning Girl Power batoonid ning Kasulikud ja Tšillid kilgileivad. Seni kuni jätkub leiab ka kodumaist kuivatatud tšillit.


Lisa kommentaar

Email again: